Projektant pozemních staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost působící od roku 1995 a zabývající se komplexní činností v přípravě, projektování a realizaci staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta pozemních staveb.

Náplň práce:

  • Práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu
  • Vytváření podnětů v rámci technické a technologické optimalizace projekčního řešení

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství (VUT, ČVUT)
  • Min. požadavek praxe 3 roky na pozici projektanta v oboru pozemních staveb
  • Znalost angličtiny, velkou výhodou je znalost i druhého jazyku
  • Časová flexibilita
  • Aktivní znalost projekčního softwaru ACAD a REVIT
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Samostatnost a ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí významné společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Odměny z hospodářských výsledků zakázek
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3815010  Datum zveřejnění: 20.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.