Výrobní přípravář - pozemní stavby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Vestec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stavební společnost, která nabízí komplexní služby v oblasti pozemního stavitelství, hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici Výrobní přípravář - pozemní stavby.

Náplň práce:

  • Práce v týmu vedení stavby
  • Vytváření poptávek dodavatelům jednotlivých částí stavby a profesím
  • Technické a cenové jednání s dodavateli
  • Projednávání a uzavírání smluv s dodavateli
  • Jednání s vedením stavby, investorem, projektanty
  • Obstarávání potřebných podkladů
  • Zpracování nabídek dodavatelů a jejich vyhodnocování
  • Tvorba podkladů k odbytové fakturaci
  • Příprava rozpočtu v požadovaném formátu (zpravidla Excel, Kros plus, ceníky ÚRS)
  • Účast na KD stavby dle potřeby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební obor výhodou)
  • Zkušenosti s kalkulacemi ceny a přípravou rozpočtů velkou výhodou
  • Zkušenosti s kalkulací pozemních a průmyslových staveb a TZB výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Excel), znalost některého z rozpočtových programů pro stavebnictví (Kros, RTS) výhodou
  • Svědomitý a pečlivý přístup
  • Samostatnost i schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní české stavební společnosti s 10ti-letým působením
  • Práce na plný, případně zkrácený úvazek, pracovní poměr na dobu určitou/neurčitou
  • Osobní přístup a kolegy, kteří ti pomohou růst
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Finanční ohodnocení na základě zkušeností a výkonů
  • 5 týdnů dovolené, bonusy, stravenky ve výši 110 Kč, občerstvení na pracovišti, firemní akce
  • Mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům
  • Nástup možný dohodou
  • Kanceláře: Praha 10, oblast působnosti na stavbách Praha a Střední Čechy
  • V současné době místo působení ve Vestci u Prahy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3816620  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.