IT Administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká firma působící na trhu již téměř 25 let! Tým, ve kterém budete pracovat tvoří menší parta zhruba 10 zkušených techniků. Jsme odborníky v tom, co děláme a naší prioritou je spokojený zákazník a fungující IT infrastruktura. Pro rozrůstající se portfolio našich zákazníků hledáme posily.

Co vás čeká:

  • práce přímo u klienta a v našem servisním středisku na Praze 4 (cca 70:30)
  • instalace, konfigurace, ladění serverů, routerů
  • návrhy fungování infrastruktury klienta
  • analýzy, řešení nestandardních situací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • dobrou znalost HW / SW
  • zkušenost s virtualizačními technologiemi Hyper-V, VMware
  • odborné znalosti v oblastech síťových prvků
  • znalost základní správy Microsoft Active Directory
  • základní znalosti zálohovacích systémů
  • odborné znalosti konfigurací stanic, serverů, switchů, firewallů aj.
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • základní znalost angličtiny, dobrá znalost českého jazyka
  • manuální zručnost
  • výhodou bude, pokud budete umět i Linux, Mac OS X, MS SQL (není ale podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a různorodou práci – nesedíte stále na jednom místě
  • tým, který je připravený vám na začátku pomoci a do budoucna poradit
  • přístup k nejnovějším technologiím
  • individuální přístup a flexibilní pracovní dobu
  • podporu vzdělávání, možnost certifikátů, účast na odborných školeních
  • adekvátní platové ohodnocení (prémie, bonusy, odměny)
  • běžné firemní benefity
  • sídlo společnosti Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3816833  Datum zveřejnění: 22.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.