Strojník/mechanik dieselových motorů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozováním pravidelných vyhlídkových plaveb a přívozů na Vltavě, hledá vhodné uchazeče na pozici Strojník/Mechanik dieselových motorů.

Náplň práce:

  • údržba a opravy dieselových motorů lodí
  • běžné údržbářské práce a opravy pracovních nástrojů a zařízení
  • elektrikářské práce – drobné úpravy, údržba
  • zámečnické práce

Požadujeme:

  • manuální zručnost, technické a analytické myšlení
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • minimální vzdělání: vyučení
  • výhodou osvědčení o způsobilosti podle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • výhodou průkaz VMP/VRP nebo kapitán C pro plavbu v ČR
  • dobré komunikační dovednosti a schopnosti vést tým
  • ochota, pracovitost, pečlivost, časová flexibilita, poctivost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek (pracovní smlouva)
  • práce vhodná pro absolventy
  • prohloubení kvalifikace
  • vstřícnost při plánování celodenních směn dle požadavků zaměstnanců
  • motivující platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • firemní benefity, například občerstvení na pracovišti, multisport karta
  • pestrou, nerutinní pracovní náplň v přátelském kolektivu v netradičním prostředí na Vltavě
  • místo výkonu práce: Praha 1

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3819072  Datum zveřejnění: 26.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.