IT site admin

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z nejúspěšnějších mezinárodních výrobců nákladních vozidel v Evropě, hledáme nezávislého, praktického, samostatně fungujícího kandidáta na pozici IT site admin.

Náplň práce:

  • implementace, údržba a praktická podpora komplexních IT řešení
  • udržování a provoz (místní) obchodní aplikace a IT infrastruktury - navrhování zlepšení účinnosti
  • podpora webů společnosti
  • primární kontaktní osoba v oblasti IT mezi místními uživateli a uživateli v Evropě
  • řízení implementace nových funkcí v současných místních aplikacích a správa vývoje nových funkcí od dodavatelů
  • poskytování rad a pokynů k optimalizaci využití aplikací pro místní podnikání včetně souvisejících rozhraní s podnikovými a externími systémy
  • vedení menších i větší IT projektů
  • nákup IT zařízení
  • příprava IT rozpočtů

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání – minimálně Bc. v IT
  • osvědčené zkušenosti s obchodními systémy souvisejícími s automobilovým průmyslem
  • znalost systémů ERP (preferované systémy založené na Microsoft Dynamics)
  • výhodou jsou znalosti obchodních procesů, telekomunikací (VoIP / iPhones), síťových řešení a produktů společnosti Microsoft
  • znalost ITIL
  • asertivita a orientace na zákazníka, silný smysl pro zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, time management, analytické schopnosti, týmový hráč
  • vynikající mluvená a písemná znalost angličtiny

Nabízíme:

  • práce v profesionálním, inovativním a bezpečném prostředí s možností pracovat samostatně a odpovědně
  • možnost kariérního růstu
  • vzdělávací programy a (online) vzdělávací kurzy
  • služební auto i k soukromým účelům (Octavia RS)
  • notebook
  • stravenky
  • MultiSport nebo Flexi Pass
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené + 5x sick days
  • místo výkonu práce: Říčany – Jažlovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3821827  Datum zveřejnění: 29.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.