Product Owner - Treasury

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která zavedla vysoce flexibilní a modulární software podporující efektivní cenotvorbu a správu produktů, a která poskytuje zákazníkům analytické a vývojové služby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Product owner – Treasury.

Náplň práce

Jako Product owner zastřešíte na platformě bankovního systému vývoj nových treasury produktů.

Klíčové oblasti:

  • Mechanika jednotlivých produktů (přecenění, settlement, účetnictví)
  • Analýza dopadů nových produktů do datového skladu (DWH) a následný reporting
  • Pravidelná komunikace s IT a dodavateli
  • Provozní podpora IT
  • Rollout nových verzí systému
  • Řízení a prioritizace chyb k opravě
  • Stakeholder management (pravidelné schůzky s vedením banky)
  • Demand management (správa změnových požadavků ze strany businessu, plánování realizace)

Kvalifikační předpoklady

  • Ukončené VŠ vzdělání
  • Praxe minimálně 4 roky v jedné z následujících oblastí: Reporting, Treasury, Datová analýza, Softwarová analýza
  • Předchozí praxe ve finanční instituci výhodou

Požadavky

  • Silný tah na branku
  • Výborné analytické schopnosti
  • Anglický jazyk komunikativní úroveň
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Praxe s vedením pracovního týmu
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Prezentační dovednosti
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Plně hrazené stravenky
  • Aktivně podporujeme rozvoj a vzdělávání našich zaměstnanců
  • 1 pracovní den v měsíci můžete strávit studiem/certifikací
  • Firemní notebook
  • Firemní telefon dle vlastního výběru
  • Neomezený tarif s 6 GB dat
  • Místo výkonu práce: Praha - Vinohrady

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3827049  Datum zveřejnění: 6.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.