Praktická/Všeobecná zdravotní sestra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem v péči pro seniory, hledáme vhodné kandidáty na pozici Praktické/Všeobecné zdravotní sestry.

Vaším úkolem bude:

  • komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy
  • odborné zdravotnické výkony
  • práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
  • spolupráce s lékaři
  • dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
  • komunikace s rodinnými příslušníky klientů

Kvalifikační předpoklady:

  • min. středoškolské s maturitní zkouškou, obor všeobecná sestra/praktická sestra, případně VOŠ či VŠ

Jak vypadá práce u nás:

  • motivace je pro nás víc než zkušenosti; kromě zkušených sester přivítáme i sestřičky po škole, či jen s minimální praxí
  • péče o naše klienty je v nepřetržitém režimu a hledáme sestřičky pro práci ve 12 hodinových směnách, uplatnění u nás ale najde i maminka na mateřské se specifickými časovými možnostmi – vše je na individuální dohodě
  • máme inovativní vybavení, pracovní postupy a celkový pozitivní přístup ke klientům i zaměstnancům
  • přivítá vás dynamické prostředí a zkušený tým kolegů - přátelský a příjemný kolektiv, kde se budete cítit dobře

Nabízíme:

  • příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
  • odměna za směny nad svůj dlouhodobý pracovní plán
  • poukázky na volný čas, kulturu a zdraví nebo příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600 Kč/kvartál
  • bonusy za věrnost
  • dotované stravování – 30 Kč/oběd
  • výhodný telefonní tarif pro vás i vaši rodinu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost spolupráce na DPP/DPČ

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3828600  Datum zveřejnění: 9.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.