Dispečer mezinárodních přeprav

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici dispečera mezinárodních přeprav.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a obchodními partnery
  • práce na PC v prostředí interního podnikového systému
  • příprava dokladů pro expedici zásilek
  • fakturace služeb zákazníkům

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • administrativní dovednosti - pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • komunikační schopnosti
  • praxe v oboru je výhodou, není však nutná, zaškolení zajistíme
  • základní znalost práce s výpočetní technikou
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat přesčas

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci na HPP v zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • samostatnou práci v menším kolektivu
  • odborné zaškolení
  • hrazení odborných školení dle potřeb výkonu práce
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností (35.000,- Kč hrubého měsíčně)
  • pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • možnost osobního růstu
  • prázdninový a vánoční bonus při splnění stanoveného cíle
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • dodatková dovolená dle odpracovaných let
  • karta Multisport
  • místo výkonu práce: Chrášťany

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3828745  Datum zveřejnění: 9.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.