Konzultant zákaznické péče/Telefonní operátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 56 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem plynu a elektřiny pro více jak milion zákazníků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultanta zákaznické péče/Telefonního operátora.

Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby na rodičovské dovolené, OZP (bezbariérový přístup) a důchodce – možnost zkráceného pracovního úvazku.

Náplň práce:

Dle Vašich preferencí se můžete zaměřit buď na zákaznický servis nebo na prodlužování smluv či na prodej. Záleží pouze na Vás a na výběr máte:

  • 1. vyřizovat telefonické a emailové požadavky zákazníků (např. dotazy k vyúčtování, změny záloh, změny osobních údajů, pomoc s vyplňováním formulářů aj.)

  • 2. telefonicky oslovovat stávající zákazníky a nabízet jim prodloužení jejich stávající smlouvy za zvýhodněných podmínek

  • 3. telefonicky oslovovat stávající zákazníky, kteří se rozhodli od společnosti odejít (žádné studené kontakty)

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • ochotu učit se nové věci a vzdělávat se
  • perfektní češtinu nebo slovenštinu
  • alespoň základní znalost práce na PC
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • spolehlivost, čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu v rostoucí firmě s dlouhodobou perspektivou (možnost i zkráceného úvazku)
  • lidský přístup, dobrou náladu a rodinnou atmosféru na pracovišti
  • možnost zvolit si začátek pracovní doby
  • pracovní dobu od pondělí do pátku v celkovém trvání 37,5 hod. za týden (víkendy dobrovolně za příplatky)
  • odměny/provize k fixnímu platu
  • levnější elektřinu a plyn díky zaměstnaneckému tarifu pro Vás a další 3 místa
  • stravenky/teplé jídlo v jídelně formou bufetu (polévka, hlavní jídlo, saláty, ovoce)
  • nápoje na pracovišti zdarma (káva, voda, čaj)
  • kartu MultiSport (i pro rodinu nebo kamarády)
  • 5 týdnů dovolené
  • za doporučení nového kolegy odměna až 16 000 Kč
  • pečlivé zaškolení a možnost kariérního růstu
  • další zajímavé benefity (firemní akce, snídaně, den pro charitu, soutěže atd.)
  • místo výkonu práce: Praha 9 - Vysočany (u zastávky metra B Kolbenova) či v centru na Praze 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3829684  Datum zveřejnění: 11.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 56 000 Kč/měsíc28000 Kč/měsíc