Chladírenský technik - Trnavský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá ponúka kompletné riešenie chladiaceho zariadenia pre potravinárske predajne všetkých maloobchodných a veľkoobchodných formátov, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu: Chladiarenský technik.

• Zaisťuje servis zariadení v oblasti komerčného chladenia u významných obchodných a priemyselných klientov
• Diagnostikuje vzniknuté poruchy a odstraňuje ich
• Vykonáva preventívne a záručné prehliadky a revízie
• Komunikuje s predajcami, odovzdáva nové zariadenia zákazníkovi
• Zodpovedá za vystavenie servisných výkazov a dáva spätnú väzbu o technickom stave technológií
• Riadne a včas spracováva a odovzdáva podklady a výkazy (opravné listy, týždenný výkaz práce a pod.)

• Zodpovedajúci fixný plat a mesačnú výkonnostnú prémiu
• Pravidelné a nadštandardné odborné vzdelávanie
• Inovatívne pracovné prostredie – pracujeme s vysoko kvalitnými najmodernejšími technológiami
• Priateľské a spolupracujúce prostredie
• Príspevok na stravovanie, dopravu, športové a kultúrne vyžitie, dôchodkové a úrazové poistenie
• Miesto výkonu práce: Trnavský kraj a Nové Zámky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

spoločnosť, ktorá ponúka kompletné riešenie chladiaceho zariadenia pre potravinárske predajne všetkých maloobchodných a veľkoobchodných formátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Stredoškolské vzdelanie alebo vyučenie v odbore elektro
• Platnou vyhlášku č.508/2009 Z.z. Elektrotechnik § 22
• Skúsenosti s technickými revíziami, opravami – min. 2 roky
• Certifikát na F-plyny – výhodou
• Skúsenosti v oblasti klimatizácie a chladenia –výhodou
• Vodičský preukaz sk. B
• Ochotu cestovať po zverenom regióne

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.
Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3840470  Datum zveřejnění: 20.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac