Osobní servisní technik/Automechanik nové generace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta – společnost, která se pohybuje na trhu zaměřeném na prodej a servis osobních i užitkových vozů již od roku 1991, v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Osobní technik / Automechanik nové generace pro značku Volvo.

Náplň práce:

Jde o propojenou pozici servisního technika a mechanika pro značku Volvo, který má zodpovědnost za celý zákaznický servis a servisní proces. Hledáme někoho, kdo nechce pouze strávit celý den zavřený v dílně, ale nebojí se kromě svých technických znalostí využít také své komunikační dovednosti. Budete mít na starost proces od převzetí vozu od zákazníka, přes identifikaci a opravu závady, až po vysvětlení provedené práce a předání vozu zpět zákazníkovi.

Jde tedy o zajímavou, pestrou práci, při které se skloubí veškeré technické dovednosti a znalosti, až po komunikaci se zákazníky, kteří budou jezdit za Vámi, za svým osobním technikem.

Požadujeme:

  • Zkušenosti v obou
  • Vzdělání v oboru automechanik (pokud nemáte, můžete ho nahradit dostatečnou praxí v oboru)
  • Aktivní přístup k práci, komunikativnost, profesionalita a chuť naučit se něčemu novému
  • Technické myšlení
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost se servisem vozů značek Volvo výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí jedné z největších rodinných společností v ČR
  • Moderní autorizovaný servis
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zaměstnaneckou půjčku
  • Dlouhodobý zvýhodněný zaměstnanecký pronájem vozu s následným odkupem vozu
  • Zvýhodněný nákup vozu
  • Slevy na PHM ve vlastní sítí čerpacích stanic
  • Slevy na opravy vozů
  • Slevy na oblečení
  • Dny zdravotního volna
  • Abyste se co nejlépe seznámili s vozy, které budete opravovat, budou Vám tyto vozy na nějaký čas vypůjčovány
  • Lokalita práce: Praha 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3840528  Datum zveřejnění: 6.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.