Design manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá komplexním řešením stavebních projektů pro velké mezinárodní klienty (čerpací stanice, fast-foodové řetězce a další), řízením staveb, komunikací s úřady, zpracováváním dokumentace a další, hledáme vhodné kandidáty na pozici Design manager.

Náplň práce:

  • Rozvoj projekčního oddělení v rámci existující společnosti
  • Vaším úkolem bude vytvářet a modelovat návrhy projektů s našimi stávajícími klienty (dnes především čerpací stanice a průmyslové budovy)
  • Budete se podílet se na rozvoji spolupráce s klienty a budování týmu

Jaké činnosti by Vás na této pozici čekaly?

  • Budete kontaktním článkem za ČR pro interakce s mezinárodními komunitami BIM
  • Evidence, archivace, analýzy modelů BIM a následný reporting
  • Vytváření šablon Revit pro každý projekt podle standardů BIM (Charter, BEP) poskytnutých klientem nebo centrálním týmem společnosti
  • Navrhování a upravování modelů projektů aplikace Revit Architecture BIM z různých typů souborů (DWG, PDF, Pointcloud z 3D skenování)
  • Vytváření 3D plánů
  • Vytváření Renderů (video, obrázek, virtuální prohlídky), které zvýrazní kvalitu designů (Enscape, 3DS Max)
  • Podpora a udržení informovanosti kolegů a klientů o procedurách BIM
  • Občasné non-BIM projekty, produkování 2D designů v Autocadu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání Design / Architekt – inženýrství
  • Plynulá čeština a angličtina, francouzština výhodou
  • Designer nebo Engineering, minimálně 3 až 5 let zkušeností v projektech Design a Construction a 2 roky profesionálního používání softwaru Revit nebo podobného BIM modelovacího softwaru
  • Porozumění a zvládání metod a procesů BIM, pokud možno v mezinárodním kontextu (PAS 1192-2), včetně jeho praktické stránky: CDE, IT infrastruktura
  • Být kvalifikovaný a zajímající se o 3D modelování, být schopen modelovat v aplikaci Revit Architecture a pokud možno v aplikaci Revit MEP & Structure
  • Být schopný navrhnout design, ale také se podívat z potřebného nadhledu a sdílet svoje nápady s týmem. Musíte mít skutečný zájem se vyvíjet a být součástí nových projektů.
  • Silné zkušenosti v oblasti stavebních projektů v oblasti nemovitostí a průmyslových staveb
  • Zkušenosti v oblasti projektů čerpacích stanic jsou vítány

Jaké technické dovednosti byste měli mít?

  • Modelování: Revit, Sketch up
  • Management: Dynamo, Navisworks
  • Zkušenosti se Solibri, BIM Collab výhodou
  • AutoCAD

Jaké soft skills od Vás očekáváme?

  • Pozice vyžaduje nezávislost, proaktivitu a entuziasmus
  • Skvělé organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí a nastavením dynamiky týmu
  • Odhodlání růst, koordinace týmů a budování dobrých vniřních i vnějších vztahů
  • Nadšení pro technické inovace a praktické experimenty

Nabízíme:

  • Odpovídající, zajímavé finanční ohodnocení
  • Telefon, PC
  • Velká možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, možnost kariérního postupu
  • Krátkodobé služební cesty
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3840558  Datum zveřejnění: 6.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.