Hlavní účetní - Liberec

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, bytové družstvo, které spravuje více než 10 000 bytů a nebytových jednotek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní - Liberec.

Náplň práce:

  • Řízení kolektivu devíti účetních, které zpracovávají účetnictví pro klienty z řad společenství vlastníků jednotek a bytových družstev
  • Metodické vedení a související kontrola práce
  • Zpracovávání účetnictví pro některé klienty
  • Spolupráce při stanovení ekonomických nástrojů řízení vnitrodružstevních hospodářských jednotek, sledování účinnosti těchto nástrojů a navrhování opatření ke zlepšení.
  • Zajišťování inventury jednotlivých účtů a jejich měsíční kontrolu a uzávěrku
  • Zodpovědnost za vedení daňových podkladů a daňové agendy na svém úseku (daň z příjmu, daň z přidané hodnoty, daň silniční, daň z nemovitostí a daň z převodu nemovitostí) a zajišťování účtování a vypořádání s příslušným finančním úřadem
  • Operativní řešení problémů na EOÚ
  • Zodpovědnost za dodržování zákonů, předpisů a interní dokumentace družstva na svém úseku
  • Zodpovědnost za správné a včasné provádění zúčtování a vyúčtování plateb členů, vlastníků i smluvních nájemníků družstva a zúčtování plateb smluvních subjektů i jejich vyúčtování

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici účetní nebo obdobné
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • Vynikající znalost podvojného účetnictví, nejlépe v oblasti účtování bytových družstev a společenství vlastníků jednotek
  • Orientace v oblasti daní (DPH, DPPO, nemovitostní daně)
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Vynikající komunikační schopnosti, kvalitní ústní i písemný projev
  • Dobrá znalost práce na PC, vítané jsou zkušenosti s SW pro správu nemovitostí
  • Praxe v oblasti správy nemovitostí vítána, není podmínkou

Nabízíme:

  • práci na HPP v příjemném kolektivu
  • odpovídající platové podmínky
  • stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a další benefity
  • pružná pracovní doba
  • dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
  • místo výkonu práce v centru Liberce

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3840698  Datum zveřejnění: 6.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.