Projektant ocelových konstrukcí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu, která je významným dodavatelem průmyslových kotlů v oblasti energetiky pro výrobu tepelné a elektrické energie, mimo jiné s využitím ekologických technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant ocelových konstrukcí.

Náplň práce

  • Zpracování statických posudků ocelových konstrukcí kotlů, obslužných plošin a dalších technologických konstrukcí
  • Speciální analýzy konstrukcí – dynamické výpočty, seizmické analýzy, analýzy únavové životnosti
  • Posudky existujících konstrukcí
  • Vypracování projekční dokumentace ocelové konstrukce do úrovně Basic Design
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením
  • Zpracování podkladů pro navazující profese
  • Podpora nabídkové a projekční činnosti v oblasti návrhu provedení a ocelových konstrukcí
  • Autorský dozor

Požadavky

  • Min SŠ stavební, VŠ stavební se zaměřením na konstrukční analýzy - výhodou
  • Znalost postupů při návrhu nosných ocelových konstrukcí
  • Znalost některého z programů Scia Engineer, Advance Steel, IdeaRS, MS Office, AutoCad, ANSYS, MathCAD
  • Komunikační schopnosti, asertivita, schopnost řešení problémů, rozhodnost a týmová práce
  • Ochota občasných výjezdů po ČR a do zahraničí
  • Aktivní znalost anglického či ruského jazyka -výhodou
  • Praxe v oblasti návrhu ocelových konstrukcí - výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • Autorizace v oboru Statika a dynamika staveb - výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností
  • Roční odměny dle výsledků projektů
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Penzijní spoření
  • Firmou hrazené jazykové kurzy
  • Vhodné i pro absolventy VŠ
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3843070  Datum zveřejnění: 8.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.