Programátor pro vývoj aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, sdružení vysokých škol a Akademie věd České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy, datové úložiště, prostředí pro spolupráci a nabízející širokou škálu služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor pro vývoj aplikací.

Náplň práce:

  • Integrace a správa interních informačních systémů
  • Vývoj aplikací využívajících MS SQL
  • Správa některých centrálních softwarových aplikací (ABRA, DMS, MS SQL, ..)

Požadujeme:

  • VŠ technického směru; vhodné i pro absolventy nebo studenty blízko před dokončením studia
  • Dobrou orientaci v Linuxu
  • Programování C/C++
  • Znalost scriptovacích jazyků Python, Bash, Perl výhodou
  • Znalost webových technologií (HTML, JS, CSS) a databází
  • Samostatnost, zodpovědnost a ochotu k dalšímu vzdělávání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v týmu, spolupráce s kolegy i v zahraničí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborná školení, možnost dalšího vzdělávání (odborné konference)
  • Veškeré technické vybavení dle vlastního přání (PC, mobil)
  • 25 dní dovolené, sick days, 5 volných dnů
  • Stravenky, cafeterie od úvazku 0,6
  • Prostředí akademické sféry
  • Místo výkonu práce Praha 6 (metro Dejvická), Brno, Plzeň

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3845441  Datum zveřejnění: 10.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.