Specialista/ka zákaznického servisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem elektřiny a zemního plynu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Specialista/ka zákaznického servisu.

V čem péče o naše zákazníky spočívá?

Ve vyřizování požadavků našich zákazníků, jako jsou dotazy k vyúčtování energií, výši zálohových plateb, změnám údajů, přijatým platbám, přechodu od jiných dodavatelů, atd.

  • V odpovídání na dotazy zaslané elektronickou a klasickou poštou
  • Ve vyhledávání informací v interním systému a provádění změn v souladu s požadavky volajících
  • Nebudeme po Vás chtít prodej v jakékoliv formě ani sjednávání schůzek pro obchodní zástupce

Kdo se na práci u nás hodí? Ten, kdo:

  • rád mluví
  • komu záleží na spokojenosti zákazníků
  • komu vyhovuje komunikovat přirozeně bez detailních pravidel
  • je trpělivý
  • rád pracuje s počítačem
  • má dobrý písemný projev
  • rád se učí, chce být ve své práci dobrý
  • upřednostňuje malý kolektiv před anonymním prostředím velkých firem
  • velkou výhodou je praxe na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Po plném zapracování a přechodu na smlouvu na dobu neurčitou mzdové ohodnocení s cílovými odměnami až 40.000 Kč/měs.
  • Nástupní mzdu 24.000 Kč
  • Příjem po zapracování 25.000 - 30.000 Kč
  • Mimořádný finanční příspěvek v podobě Vánočního bonusu
  • Osobní účet s 20.000 Kč/rok na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s následnou prolongací na dobu neurčitou
  • Pracovní doba 8:30 - 17:00 hod, Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Malý a přátelský kolektiv
  • Příjemné prostředí, moderní klimatizované kanceláře, 2 min. chůze od metra Nové Butovice (Praha 5)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3846639  Datum zveřejnění: 13.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc