Projektový inženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Bohumín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je světovým lídrem v oblasti výroby produktů z kamenné vlny. Nabízí systémové řešení pro stavební izolace, akustické řešení interierů, vnější obkladové systémy a využití izolací ve zpracovatelském, automobilovém i námořním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový inženýr.

Náplň práce:

  • Spolupráce s vývojem a zajištění uvedení produktu na trh (získání potřebných certifikátů, povolení apod.)
  • Analýza trhu – plánování rozvoje pro další období
  • Vypracování projektových plánů vč. KPI, časového plánu, rozpočtů, organizace atd.
  • Rozvíjení obchodních případů
  • Zaznamenávání reportů ze schůzek projektů a řídící skupiny, aby zúčastněné strany byly informovány o pokroku
  • Udržování úzké spolupráce s patentovým týmem
  • Časté zahraniční cesty

Požadujeme:

  • VŠ v oboru strojního, chemického nebo výrobního inženýrství
  • 3 a více let zkušeností s technickým řízením projektů
  • Odpovědnost za dodržení dohodnutých termínů a rozpočtů
  • Znalost o výrobních procesech a mechanickém / chemickém inženýrství
  • Inovativní a zvídavé myšlení a snahu o dobré výsledky
  • Vynikající plánovací schopnosti (z oboru marketingu a prodeje výhodou)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost angličtiny, psaná a mluvená – každodenní komunikace v rámci společnosti

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Bohumín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3849144  Datum zveřejnění: 15.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.