Senior specialista řídicí techniky elektrických pohonů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je významným hráčem na trhu dodavatelů řešení pro městskou hromadnou dopravu a tradičním partnerem pro dodávky trakčních zařízení a příslušenství pro tramvaje, trolejbusy a vozy metra, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior specialista řídicí techniky elektrických pohonů.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení jednotlivých projektů software pro řízení vozidel
  • Analýza, definice požadavků a architektury systému podle procesu vývoje software podle norem EN50128/50657
  • Vývoj programového vybavení pro řídicí systém měničů pro trakci i pomocné pohony kolejových vozidel
  • Vedení procesu testování a validace software
  • Verifikace a validace systému v laboratorních podmínkách i v reálné aplikaci – jízdních zkouškách vozidla

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru řídicí technika, elektrické pohony nebo příbuzné obory
  • Znalost programování v C/C++
  • Zkušenost s vývojem software pro systémy v reálném čase
  • Kreativní a systémový přístup k řešení problémů
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, přirozená autorita

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 12 a 13 plat (příspěvek na dovolenou)
  • Multisport karta
  • 3 sick-days za kalendářní rok
  • Sytém preferenčních akcií skupiny Vinci (Cegelec a.s. je dceřinkou dané průmyslové skupiny)
  • Zaměstnanecké programy mobilních operátorů (využíváme výhod skutečnosti, že jsme součástí skupiny Vinci stejně, jako řádově významnější firma Eurovia)
  • Zaměstnanecké programy při nákupu vozidel Škoda (využíváme výhod skutečnosti, že jsme součástí skupiny Vinci stejně, jako řádově významnější firma Eurovia)
  • Místo práce Praha 10 – Michle

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3853372  Datum zveřejnění: 21.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.