Produktový manažer průmyslových baterií a solárních systémů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je největší evropský distributor/velkoobchod lithium fosfátových baterií bez přímé konkurence, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Produktový manažer průmyslových baterií a solárních systémů.

Náplň práce:

  • Vyjednávání se zahraničními dodavateli o obchodních podmínkách.
  • Potřebujeme pomoci s výběrem a nákupem zboží ze svěřeného portfolia produktů.
  • Rádi bychom, abyste ve firmě úzce spolupracoval/a s kolegy, kteří jsou zodpovědní za obchodně & marketingovou strategii.
  • Účast na tematických výstavách a veletrzích pro Vás může být zdrojem další produktové inspirace. Kompletní správa produktů v e-shopu a v informačním systému, včetně pružného nastavování cen s ohledem na konkurenci je pak logickým vyústěním výše zmiňovaných aspektů náplně práce.

Požadujeme:

  • Orientovat se v IT a elektrotechnickém prostředí a zájem o nové technologie.
  • SŠ elektrotechnického zaměření, technické myšlení, cit a chuť učit se nové věci.
  • Zkušenosti se schématy či projekty, např. Eagle, ProfiCAD, Autodesk Inventor... .
  • Nebude Vám vadit práce s firemním informačním systémem a zajišťování nezbytné administrativy.
  • Rozumět anglickému textu a umět i pár vět napsat. Nebo ještě lépe – umí anglicky!
  • Praxe na obdobné pozici v IT či elektro oboru, případně znalost obdobných produktů bude velkou výhodou.
  • Pozitivní a komunikativní povahu. Pokud Vám na tváři nebude chybět úsměv a zvládnou pracovat samostatně a zodpovědně, budeme si perfektně rozumět :).

Nabízíme:

  • Možnost zdokonalit se a vyrůst u TOP technologické společnosti.
  • Klid v kanceláři, ale ne stereotyp – občasné výjezdy k práci samozřejmě patří, například účast na veletrzích.
  • Flexibilní pracovní dobu. Rád/a si přispíte? Můžete začít pracovat klidně až po desáté.
  • Bonusový program – za víc snahy výrazně více peněz.
  • Neformální prostředí a žádný škrobený dress code.
  • Kancelář typu open space, kde si všichni navzájem rádi poradíme. Ale je nás tam sotva šest, takže žádný zmatek a hluk.
  • Home office v případě potřeby.
  • Spoustu benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi passy, stravenky, příspěvek na penzijko atd.
  • Naučíte se spousty nových věcí u „Hi-Tech“ společnosti.
  • Nástup ideálně v únoru 2020, ale rádi se individuálně domluvíme.
  • Kancelář v Praze – Hostivař.

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3854063  Datum zveřejnění: 22.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.