Projektant - dopravní inženýr (světelná dopravní značení)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti řízení dopravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektanta - dopravního inženýra (světelná dopravní značení).

Náplň práce:

  • Samostatná práce na projektech s dopravně telematickým zaměřením (světelně signalizační zařízení, proměnné dopravní značení, dopravní detektory)
  • Vytváření projektové dokumentace s ostatními členy týmu
  • Jednání se zákazníky a úřady
  • Spolupráce při SW a HW analýzách
  • Kontrola realizace svěřených projektů

Požadavky:

  • VŠ/SŠ dopravně-automatizačního směru (praxe výhodou)
  • Znalost práce se softwarem AUTOCAD
  • Samostatnost, ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • ŘP skupina B

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Odborné vzdělávání, školení ve výrobních závodech v zahraničí
  • Profesionální přístup
  • Možnost osobního růstu
  • Služební telefon a notebook
  • Zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecký program od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Krč

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3854283  Datum zveřejnění: 22.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.