Obchodník - srdcař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme OBCHODNÍKA – srdcaře. Člověka, který když na fotbale prší, prodává deštníky a rozhodně ne za cenu běžnou v obchodě. A i přesto jsou mu fanoušci vděční. Hledáme prostě člověka, pro kterého je každá transakce obchodní příležitost.

Společnost se zabývá automatizací toku dokladů, zboží a peněz.

Co u nás budeš dělat:

(Důkladné produktové zaškolení je samozřejmost.)

  • Vést a aktivně řešit kampaně ve vybraném segmentu
  • Aktivně komunikovat a nabízet našim zákazníkům produkty a služby jak po telefonu, tak na osobních schůzkách
  • Prezentovat řešení u zákazníka
  • Podílet se na spolupráci s velkými klienty jako jsou např. Alza, Rohlik, MALL, Nestle, Globus
  • Připravovat nabídky
  • Poskytovat odborné poradenství zákazníkům
  • Spolupracovat s kolegy, kteří pomohou s plánováním schůzek i administrativou

Chceme kolegu co:

  • Má praxi na podobné pozici a profesionální vystupování
  • Je komunikativní a nebojí se prezentací
  • Má zájem o nové technologie a nebojí se proniknout i do obchodních a logistických procesů
  • Je mu vlastní analytické a logické myšlení
  • Dotahuje úkoly do konce
  • Zvládá MS Office na pokročilé úrovni (Excel, Word, PowerPoint)
  • Klienti mu nejsou lhostejní (Nakupují u nás totiž často znovu!)
  • Je týmový hráč
  • Komunikuje v angličtině na komunikativní úrovní min. B1
  • Má řidičský průkaz sk. B
  • Chce se vypracovat v Team Leadera – není podmínkou

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání u předního dodavatele IS – zázemí 25 leté tradice
  • Motivační finanční ohodnocení (fix + provizní složka)
  • Možnost seberealizace – přispění svými nápady k rozvoji produktu, stát se produktovým manažerem
  • Služební telefon, notebook
  • Propracovaný systém benefitů
  • Místo výkonu práce – Brno, Opava
  • Termín nástupu – Ihned, dohodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3858776  Datum zveřejnění: 29.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.