Směnový mistr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s více než 20 ti letou zkušeností v oboru rotačního obrábění kovů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Směnový mistr.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za výrobní úsek
  • Organizace a řízení činnosti směny
  • Zodpovědnost za dodržování: výrobního plánu, požadavků kvality, interních předpisů, stanovených cílů – zmetkovitost, počet reklamací, pořádek na pracovištích, BOZP

Požadavky:

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na podobné pozici 1 rok nebo praxe na pozici seřizovač/obráběč kovů 3 let
  • Znalost práce na PC
  • Znalost práce se základními měřidly (posuvné měřítko, mikrometr, číselníkové úchylkoměry, kalibry atd.)
  • Znalost práce s optickými měřidly nebo s jinými speciálními měřícími systémy výhodou
  • Zkušenost s vedením kolektivu pracovníků a schopnost motivovat
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Práce v třísměnném provozu (7,5 hod pracovní směny, Po – Pá)

Nabízíme:

  • Nástupní plat 38 000 Kč + příplatky za směnnost
  • Služební telefon
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč
  • Pracovní oděv + pracovní obuv
  • Stravenky 100 Kč
  • Pro mimopražské uchazeče zajistíme ubytování (hrazené společností Katring)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3860257  Datum zveřejnění: 30.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.