Mechatronik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zabývající se lisovací a tvářecí technikou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechatronik.

Náplň práce:

  • Montáž strojních celků
  • Servisní opravy a kontroly u zákazníků v tuzemsku a na Slovensku
  • Diagnostika chyb
  • Reporting na centrálu
  • Práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme:

  • Technické znalosti z boru mechanika, elektronika
  • Řidičské oprávnění skup. B
  • Znalost práce na PC
  • Znalost výkresové dokumentace v elektro oboru
  • Vyhláška 50 §6 – výhodou
  • Znalost angličtiny nebo němčiny - výhodou

Nabízíme:

  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Osobní i profesní růst (školení a další vzdělávání)
  • Mzdové ohodnocení s nadstandardními příplatky
  • Místo pracoviště: Brno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3862310  Datum zveřejnění: 3.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.