Obchod – samostatný prodejce – hutnické výrobky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu, hledáme pro své pracoviště v Olomouci vhodné kandidáty na pozici Obchod – samostatný prodejce – hutnické výrobky.

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu – Olomouc a okolí
  • péče o stávající zákazníky
  • terén vs. kancelář 30/70
  • komplexní obchodní činnost

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • komunikační dovednosti
  • trestní bezúhonnost
  • znalost PC
  • vysoké pracovní nasazení, aktivní a samostatný přístup k práci, pečlivost

Nabízíme:

  • profesní růst
  • kompletní zaškolení
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • jistotu a zázemí stabilní společnosti s mnoholetou tradicí v oboru
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • pestrou a zajímavou práci
  • možnost platového růstu v závislosti na projevených dovednostech a schopnostech
  • bydliště Olomouc
  • nadstandardní fixní plat + odměny 3x ročně
  • služební vůz i pro soukromé účely, telefon
  • místo práce: Olomouc

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3867664  Datum zveřejnění: 10.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.