Stavbyvedoucí TZB

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Litomyšl

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, ryze českou a dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti technického zařízení budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí TZB.

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace zakázek v oblasti vytápění, chlazení, ZTI, plynu a vzduchotechniky
  • Vedení a řízení montérů na stavbě
  • Řízení logistiky zakázek
  • Komunikace s investory

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví / strojírenství, zaměření na TZB
  • Technické znalosti a zkušenosti z oblasti vytápění, chlazení, plynu, vody, kanalizace, vzduchotechniky
  • Základní zkušenosti s AutoCADem
  • Řidičský průkaz
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Průběžné vzdělávání v oboru
  • Perspektiva seberealizace a dlouhodobé spolupráce
  • Benefity: služební automobil, mobilní telefon a notebook, příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, kariérní růst v návaznosti na expanzi firmy, 25 dní dovolené, slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity, profesní vzdělávání a kurzy
  • Místo práce - Litomyšl

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3870499  Datum zveřejnění: 13.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.