Konstruktér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který je jedním z předních světových výrobců výměníků tepla a poskytuje řešení téměř pro všechna průmyslová odvětví, hledáme posilu na pozici Konstruktér.

Pracovní náplň:

  • Tvorba projektové a výrobní dokumentace
  • Příprava instrukcí pro výrobní a prodejní oddělení (AutoCAD, Inventor, Radan)
  • Tvorba kusovníků
  • Spolupráce s ostatními kolegy
  • Komunikace s kolegy v zahraničí
  • Práce ve dvousměnném provozu

Očekáváme:

  • SŠ technického směru (strojní)
  • Praxe v oboru min. 1 rok
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost Autodesk AutoCAD - podmínkou
  • Znalost Autodesk Inventor - výhodou
  • Uživatelská znalost SAP výhodou
  • Anglický jazyk - denní využití v rámci interní komunikace
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
  • Schopnost práce v týmu
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc - 25 dnů
  • Obědy plně hrazené firmou
  • Příspěvek na letní a zimní dovolenou po 6 měsících - 2x ročně 5 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu - 2,20 Kč/km
  • Příspěvek na důchodové připojištění 300 Kč měsíčně po 6 měsících, a dále dle odpracovaných let narůstá
  • Benefit účet 300 Kč měsíčně po 1. roce, a dále dle odpracovaných let narůstá
  • Očkování zdarma proti viróze přímo ve firmě
  • Firemní akce - vánoční večírek, letní grilování
  • Odměnu za doporučení zaměstnance 25 000 Kč: vyplácí se po 6 měsících 10 000 Kč, a po 1. roce 15 000 Kč
  • Věrnostní odměna po 5 a více letech
  • Nástup dohodou
  • Místo práce Nymburk

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3873845  Datum zveřejnění: 18.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.