Statik - vhodné pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se projektováním a statikou železobetonových konstrukcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Statika - vhodné pro absolventy.

Náplň práce:

  • Navrhování statických částí projektů ve všech stupních projektové dokumentace včetně autorského dozoru na stavbě
  • Navrhování železobetonových konstrukcí, rekonstrukcí administrativních budov, bytových domů a staveb občanské vybavenosti

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Praxe na pozici Statika je výhodou, pozice je vhodná pro absolventy
  • Znalost práce na PC
  • Výhodou je znalost softwaru Allplan
  • Ochotu učit se
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr nebo na živnostenský list
  • Odpovídající platové ohodnocení dle dovedností a odvedené práce
  • Zázemí velké zavedené projekční společnosti
  • Spolupráce s prestižními architektonickými kancelářemi, stavebními firmami a velkými českými i zahraničními investory
  • Zaškolení absolventů, po zapracování možnost samostatného vedení projektů
  • Možnost podílet se na zpracování PD významných projektů
  • Profesní a karierní růst, účast na odborných konferencích
  • Dovolená navíc, sick days, neformální kolektiv
  • Místo výkonu práce Praha - Karlín

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3874697  Datum zveřejnění: 19.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.