Projektový manažer/ Projektant – vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední akusticko-architektonickou a stavební společnost specializující se na stavby s přidanou hodnotou, kde hraje důležitou roli akustika, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektového manažera/Projektanta.

Hledáme jak zkušené projektové manažery, tak i méně zkušené kandidáty – čerstvé absolventy, kteří chtějí aktivně rozvíjet své znalosti a získat úzkou odbornost.

Náplň práce:

Nabízí se široká škála možností, jak se zapojit. Je možné se účastnit části nebo celého výrobního řetězce – od úvodní komunikace, zpracování úvodní studie, přes projekční činnost až po řízení kompletní realizaci a dodávku celého díla.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání (stavební obor)
  • Znalost AutoCAD výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti (vedení jednání, organizace stavby)
  • Samostatnost, ale i týmové práce s kolegy
  • Znalost akustiky není podmínkou

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti s mladým přátelským kolektivem lidí
  • Podílení se na zajímavých projektech, převážně atypických akustických interiérů (koncertní sály, přednáškové sály, sportovní haly, nahrávací studia, privátní interiéry, komplexy budov), spolupráci se špičkovými architekty
  • Osobní a kariérní rozvoj podporovaný/financovaný zaměstnavatelem (dle individuálních potřeb, možnost školení v zahraničí)
  • Práci na HPP/IČO
  • 35 – 45 000 Kč plat (dle zkušeností) + odměny za dobře zpracované projekty
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 9 (dobrá dostupnost MHD)
  • Zakázky v rámci České republiky (zejména Praha a okolí)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3876193  Datum zveřejnění: 21.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.