Seřizovač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaná

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, tradiční strojírenskou společnost s historií od r. 1934, která se zaměřuje na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů, která zároveň během svého působení rozšířila technologický záběr o vstřikování plastů a díky dlouhodobému vývoji v oblasti strojních konstrukcí i o licí stroje vlastní konstrukce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač.

Náplň práce:

  • Rozjezd a kompletní seřízení licích pracovišť pro produkci
  • Vzorkování nových forem
  • Ukládání optimálních parametrů nastavení pracoviště a jejich přenesení do technologické dokumentace
  • Operativní řešení vzniklých problémů při lití/vstřikování
  • Aktivní účast na modernizaci slévárny/lisovny

Požadujeme:

  • SOU v oboru strojírenství (případně příbuzný technický obor)
  • Manuální zručnost a samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem na robotickém pracovišti ve specifickém oboru vysokotlakého slévání/vstřikování plastů
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny – krátký/dlouhý týden)
  • Nekonfliktní jednání při práci v týmu
  • Praxe výhodou

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe
  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Přátelský kolektiv a zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Odborná firemní školení
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Slevu na firemní výrobky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na rekreaci pro dítě zaměstnance
  • Příspěvek na úhradu nákladů na jazykové kurzy ve výši 50%
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně v areálu firmy
  • Pololetní odměny za plné využití pracovního fondu
  • Firemní akce a spoustu dalších benefitů
  • Místo výkonu práce Slaná, okr. Semily

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3877702  Datum zveřejnění: 24.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.