Správce sítě - junior - vhodné pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi největší dodavatele informačních technologií a s 20 lety zkušeností v oblasti Cisco, NetApp a Meraki, hledáme vhodného kandidáta na pozici Správce sítě - junior - vhodné pro absolventy.

Náplň práce:

  • Testování, příprava síťových produktů, spolupráce na kompletaci dodávek s logistickým oddělením
  • Poprodejní podpora zákazníků - řešení technických problémů v rámci ServiceDesku, servisní zásahy, instalace a implementace síťových zařízení u zákazníka
  • Příprava laboratorních úloh pro školení
  • Správa Cisco majetku společnosti
  • Pochopení potřeb zákazníků a na jejich základě zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s team leaderem Network Opertions
  • Spolupráce na zlepšování kvality služby zákazníkovi
  • Výpomoc s IT společnosti
  • V pravidelných obdobích vykonávání práce operátora Network Operations Center v servisní pohotovosti (z domova)

Očekáváme:

  • SŠ technického směru
  • Vhodné pro absolventy
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Vysokou míru flexibility
  • Zázemí významné společnosti
  • Zajímavou a aktivní práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Místo práce - Praha 8 Karlín

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3879678  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.