Obchodní zástupce pro Moravskoslezský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou, stabilní a zajímavou společnost patřící mezi největší výrobce transport betonu na českém i slovenském trhu ZAPA beton a.s., hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodního zástupce pro Moravskoslezský kraj.

Náplň práce:

  • Prodej čerstvého betonu a speciálních výrobků na bázi cementových směsí
  • Komunikace zejména se zástupci stavebních firem
  • Péče o potenciální i stávající zákazníky
  • Získávání nových obchodních příležitostí
  • Tvorba nabídek, příprava a uzavírání obchodních smluv
  • Zadávání dat do interního systému, vedení dokumentace
  • Odpovědnost za obchodní případy od vyhledání po uhrazení dodávek

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru stavebnictví-není podmínkou)
  • Podmínkou je praxe v oblasti prodeje – v oboru stavebnictví výhodou
  • Velmi dobré komunikační, vyjadřovací, reprezentativní a organizační schopnosti
  • Iniciativní přístup, ochotu se učit, prezentační dovednosti
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • Oceníme obchodní zkušenosti, prokazatelné výsledky a prodejní a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • Práce v příjemném pracovním kolektivu
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Služební automobil pro soukromé využívání
  • Jazykové kurzy, pravidelná školení v oblasti kvality
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: oblast Ostravska, Frýdeckomístecka a Novojičínska

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3880879  Datum zveřejnění: 27.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.