Obchodně technický manažer – recyklace – vhodné i pro junior

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

o našeho klienta, společnost zabývající se prodejem technologických celků a strojního vybavení v oboru recyklací a zpracování různých surovin, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně technický manažer – recyklace – vhodné i pro juniory.

Náplň práce

  • Péče o stávající i nové klienty
  • Akvizice nových zákazníků
  • Nový kolega obdrží některé rozjednané obchodní případy
  • Prodej technologických celků (strojů) v oboru recyklací
  • Komunikace s výrobci (většinou zahraniční)
  • Návštěva výrobců i s klienty
  • Účast na výstavách a veletrzích (cca 3x ročně)

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • AJ na velmi dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem) – komunikace s výrobci osobně, po telefonu i mailu
  • Na některých jednáních klientovi informace tlumočí
  • Obchodní duch
  • Technologická znalost – recyklační technologie
  • Časová flexibilita – služební cesty

Nabídka

  • Práce na HPP/ŽL
  • Plat – fix 35 – 50 000 + provize dle zkušeností
  • Auto i k soukromým účelům, notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pevná pracovní doba (8:00 – 16:30)
  • Vlastní organizace práce
  • Dog-friendly office
  • Působnost v rámci celé ČR i SK
  • Kancelář firmy: Praha 5 – Zbraslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3883488  Datum zveřejnění: 2.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.