Obchodní specialista/ka - Fleet

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, renomovanou společnost, která svým klientům nabízí širokou škálu produktů pro financování nových a ojetých vozů, hledáme Obchodního specialistu/ku.

V rámci své práce budete:

  • Zpracovávat a předkládat individuální nabídky koncovým zákazníkům
  • Aktualizovat nabídky a komunikovat je se zákazníky
  • Pravidelně reportovat svému přímému nadřízenému

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Matematické myšlení – každodenní práce s čísly
  • Práce na PC – interní systém, Excel (znalost na úrovni kontingenčních tabulek)
  • Znalost anglického jazyka výhodou (možnost příležitostné komunikace skrze e-mail)
  • Schopnost vést osobní jednání s klienty
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zaměstnání u renomované společnosti na HPP
  • Možnost profesního rozvoje – školení dle individuální potřeby zajištěné zaměstnavatelem
  • Možnost kariérního růstu – s přesahem na obchodní pozici pro stálou klientelu
  • 35 – 45 000 Kč plat (dle zkušeností a dosavadní praxe)
  • Roční bonusy na základě individuálních výsledků a hospodaření firmy
  • Dotované kurzy angličtiny v sídle společnosti (1x týdně)
  • 5 týdnů dovolené
  • Sleva na firemní produkty – operativní leasing, úvěr na osobní automobil
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Kanceláře na Praze 5 (90 % v kanceláři, 10 % času na jednání u klientů)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3892613  Datum zveřejnění: 14.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.