Vedoucí obchodního teamu – architektura, segment B2B

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, vývojem a prodejem oken a dveří vysoké kvality, s ohledem na osobitost jednotlivých domů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí obchodního teamu – architektura – segment B2B.

Máte zkušenost s Top managementem a chcete se podílet na zajímavých projektech české a evropské architektury? Naším cílem je najít vhodného, vysoce ambiciózního kolegu pro vedení obchodního teamu a probíhajících projektů.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plnění obchodního plánu a jeho vyhodnocování
  • Nastavení obchodní strategie a procesů – odpovědnost za dodržování
  • Pravidelný reporting plnění krátkodobých plánů
  • Uzavírání obchodních smluv

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na obchod, ekonomiku (výhodou)
  • Zkušenost min. 5 let s vedením obchodního teamu (min. 5 lidí) a praxe s prodejem produktů vyšší cenové kategorie v oboru architektury, stavebnictví – PODMÍNKOU
  • Znalost prostředí architektury a stavebnictví
  • Aktivní přístup a samostatnost
  • Znalost obchodního a pracovního práva (výhodou)
  • Znalost anglického jazyka (výhodou)

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Různé benefity (Auto, notebook, telefon i pro osobní účely)
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3892820  Datum zveřejnění: 15.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.