Finanční účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je perspektivní firmou s dlouholetou tradicí na peněžním trhu a s prvotřídní kvalitou všech služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní.

Pracovní náplň:

  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví v oblasti zúčtovacích vztahů
  • vyúčtování zakázek – kontrola příjmové i nákladové stránky
  • provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • účtování bankovních výpisů
  • kontrola saldokont
  • příprava podkladů k účetní závěrce
  • spolupráce na agendě DPH v ČR, i v zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 4 roky
  • Znalost účetního programu NAVISION výhodou
  • Znalost účetního zákona
  • MS office na pokročilé úrovni (aktivní práce s MS Excel)
  • Cizí jazyk – angličtina – výhodou, nikoli podmínkou
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, preciznost, mlčenlivost

Nabízíme:

  • stravenky
  • 13.plat
  • penzijní / životní pojištění (po roce u firmy)
  • volnočasové aktivity (proplácení sportovních aktivit)
  • poukázky multiticket v rámci věrnostního a zdravotního programu (po roce u firmy)
  • místo pracoviště: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3893304  Datum zveřejnění: 16.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.