Operátor výroby - slévač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Slaná

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost, která se zaměřuje na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů ze slitin Al a Zn, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor ve výrobě - slévač.

Náplň práce:

  • Obsluha stroje a zařízení pro tavení kovů
  • Obsluha stroje na výrobu forem a jader
  • Řízení metalurgického procesu
  • Zhotovení zkušebních vzorků tavených kovů a měření teplot
  • Čištění a základní údržba technického vybavení a provádění jednoduchých oprav

Požadujeme:

  • Ochota pracovat v 2 směnném, nepřetržitém provozu
  • Manuální zručnost a samostatnost
  • Pracovitost a odpovědnost

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv
  • Pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Ubytování či příspěvek na ubytování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Slaná u Semil

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3897240  Datum zveřejnění: 25.3.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.