Mechanik/ Provozní elektrikář – práce ve Švýcarsku

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Oensingen, Švýcarsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní potraviny (maso, drůbež, uzeniny, mořské plody, saláty, sendviče a další čerstvé výrobky), hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik/ Provozní elektrikář.

V rámci své práce budete:

  • zajišťovat bezproblémový chod strojů a řešit případné opravy
  • zabezpečovat vnitřní elektroinstalaci
  • zajišťovat náhradní díly a součástky potřebné pro opravy
  • komunikovat s externími poskytovateli odborných služeb
  • pracovat v interním systému SAP – dokumentace strojů
  • práce ve fabrice (850 zaměstnanců) ve 4-6 °C

Co od Vás očekáváme:

  • odborné vzdělání v oboru elektro
  • minimálně 2 roky zkušeností jako elektrikář/mechanik
  • praxe ve svářečských a zámečnických pracích výhodou
  • vyhlášku 50 § 6
  • německý jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace s kolegy)
  • ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční) a držet 1x měsíčně pohotovost (směna v neděli)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti se zastoupením v 15 zemích
  • Pracovní doba 43hodin/týdně
  • 5 týdnů dovolené (od 50 let týden dovolené navíc)
  • 100 000 – 140 000 Kč (4 500 – 6 000 CHF dle zkušeností)
  • Profesní vzdělávání a možnost odborného růstu (nutné certifikace a školení hradí 100% výši zaměstnavatel, částečně dotované školení a kurzy, které přímo nesouvisí s výkonem práce)
  • Dotované stravování v místě pracoviště
  • Možnost ubytování pro zaměstnance u partnerské provozovny (pokoj s TV a lednicí + společná kuchyň), zaměstnanec hradí cca 14 000 Kč (600 CHF)
  • Možnost placeného parkovacího místa (20-30 švýcarských franků/měsíc)
  • Finanční odměna po 10 letech strávených ve firmě
  • Využití slevové karty COOP a šeky REKA (slevy na dovolené a volný čas)
  • Místo výkonu práce: Švýcarsko (Oensingen)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.