Office Coordinator

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dynamickou, rychle pohybující se společnost spotřebního zboží, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Coordinator. Hledáme někoho, kdo svým nasazením a optimismem pomůže rozvíjet kulturu celé naší firmy a postará se o plynulý chod kanceláře.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plynulý chod kanceláře (50 zaměstnanců)
  • Koordinace recepce, zástup recepce (péče o návštěvy – 10 až 30% pracovní náplně)
  • Objednávky služeb a zboží včetně výběru dodavatele (kancelářské potřeby, občerstvení, vizitky, služební cesty)
  • Koordinace recepce, zástup recepce
  • Další administrativní a komunikační podpora (práce v interním CRM)
  • Koordinace vybraných personálních činností (benefity, preventivní péče, vzdělávání, správa personálního systému)

Požadujeme:

  • Vzdělání: SŠ s maturitou
  • Praxe: na obdobné pozici 2 roky
  • Jazyky: ČJ výborně, AJ aktivně (vícejazyčný tým)
  • Chuť samostatně pracovat
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office
  • Zkušenosti s oboru HR a znalost korporátního prostředí vítáme

Nabízíme:

  • Pestrou a samostatnou práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Multisport, Cafeterie až 1500/měsíčně
  • Stravenky a další (firemní mobil, notebok atd.)
  • Místo výkonu práce Praha 5 - Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3902673  Datum zveřejnění: 14.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.