Konstruktér elektro

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který zajišťuje kompletní dodávky a montáže elektrických trakčních vedení pro trolejbusové, tramvajové a železniční tratě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konstruktér elektro.

Náplň práce:

  • Tvorba technické dokumentace
  • Účast na technických jednáních s projektovými manažery
  • Výjimečně i jednání se zákazníkem
  • Podílení se na tvorbě konceptu řešení
  • Příprava podkladů pro nabídky a kalkulace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud
  • Výhodou znalost z oboru procesní automatizace
  • Znalost německého, anglického, francouzského nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
  • Osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb.
  • Alespoň základní znalosti v oblasti dimenzování transformátorů, ochranných prvků, kabelů, zkratových výpočtů
  • Znalost některého z CAE systémů (používáme ECSCAD)
  • Orientace v technických normách
  • Zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • Příjemný přátelský tým
  • Prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • Cafeteria
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Kobylisy

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3902969  Datum zveřejnění: 15.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.