Odborný referent/ka - oddělení strojírenství

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Odborného referenta/ku do oddělení strojírenství.

V rámci své práce budete:

  • posuzovat a koordinovat stanoviska k dokumentům mezinárodních a evropských normalizačních organizací a komplexně zajišťovat celostátní agendy v oblasti technické normalizace
  • metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace včetně tvorby norem a koordinace těchto činností na celostátní úrovni
  • provádět lektorské, konzultační a poradenské činnosti v celém oboru technické normalizace

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni – denní práce s EU normami a anglickými texty
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, interní programy – zaškolení samozřejmostí)
  • pečlivost a schopnost týmové spolupráce
  • výhodou odborné znalosti v oblasti technické normalizace

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oboru strojírenství
  • možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek (dle individuální domluvy)
  • profesní a jazykové vzdělávání – jazykové kurzy a individuální profesní kurzy dle osobních preferencí dotované zaměstnavatelem)
  • pružné rozvržení pracovní doby – pevná část 9:00 – 14:30
  • zaměstnanecké benefity (stravenky 130 Kč, 5 dnů sickdays, Unišek+FKSP 500 Kč/měsíc)
  • 25 dnů dovolené
  • plat 35 300 Kč + osobní příplatek 2 000 – 4 000 Kč (dle zkušeností a zapracování, přiznávám po zkušební době)
  • odměny 2x/rok až do výše 1 platu – dle Vašeho výkonu
  • kanceláře na Praze 1 (výborná dostupnost metra – zastávka Florenc, nebo tramvaje – zastávka Těšnov, Bílá labuť)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3908353  Datum zveřejnění: 4.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.