Mistr výroby - Production supervisor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce kompozitních dílů pro letecký průmysl a dodavatele předních světových výrobců jako jsou Airbus, Airbus Helicopters, Agusta Westland, Korean Air, Daher Aerospace, hledáme vhodného kandidátka na pozici Mistr výroby/ Production supervisor.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Zajištění plnění plánu výroby a kompletního chodu směn
  • Operativní plánování výroby
  • Řízení kapacit na svěřeném úseku
  • Řízení kvalifikace týmu
  • Denní reporting KPI
  • Zajišťování dodržování pravidel BOZP
  • Monitoring správnosti dat v ERP systému
  • Zpracování podkladů pro mzdy

POŽADUJEME:

  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Předchozí praxi na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením a řízením kolektivu lidí (30 a více osob)
  • Znalost práce na PC – excel, word
  • Znalost ERP softwaru
  • Praxe v aerospace - velkou výhodou
  • Praxe v automotive – výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni - velkou výhodou (využití - komunikace se zák., audit a pod.)
  • ŘP skupiny B - výhodou
  • Organizační schopnosti a komunikativnost
  • Důslednost, spolehlivost, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost určovat priority

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání na HPP u stabilní a rostoucí české společnosti v atraktivním oboru
  • Zajímavou mzdu na základě dosažené kvalifikace
  • Příplatky za mimořádné víkendové směny
  • Měsíční bonusy k výplatě nebo jako kredit na bonusovou kartu
  • Možnost profesního a kariérního růstu a postupu
  • Kontakt s TOP zákazníky
  • Věrnostní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky – papírové nebo formou elektronické karty
  • Bonusovou kartu na wellness, lékárny, sportovní akce, kulturu, ubytování, sport apod.
  • 2 x 15 minut přestávka navíc
  • Zaměstnavatelem hrazené odborné a jazykové vzdělávaní
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Pracoviště: Praha - Letňany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3912147  Datum zveřejnění: 14.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.