Projektant Zásady organizace výstavby (ZOV)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní služby v oborech: metro, tramvajové, železniční tratě a stavby, městské komunikace a silniční stavby, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant ZOV (Zásady organizace výstavby).

Pozice je vhodná i pro pracovníky se zkušenostmi s přípravou stavební výroby.

Náplň práce:

  • Práce na projektech v části ZOV
  • Konzultace s klientem
  • Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
  • Koordinace a vedení části projektu – spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v oblasti ZOV nebo zkušenosti s přípravou výroby
  • Všeobecný přehled v dopravním a pozemním stavitelství
  • Orientaci v problematice stavebních postupů, časovém plánování, koordinace staveb, návrhu zařízení staveniště a práce s katastrálními mapami
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Praxi v oboru příprava a realizace staveb výhodou
  • Práci s programy MS Project, AutoCAD, MS Office
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Anglický jazyk - výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní, zajímavá a odpovědná práce na plný úvazek
  • Systematické vzdělávání a profesní rozvoj (externí workshopy, autorizace) hrazené zaměstnavatelem
  • Motivační finanční ohodnocení, sociální program a bonusy
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba – dle Vašich individuálních potřeb
  • Moderní kanceláře v centru Prahy, Holešovice (výborná dostupnost MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3914878  Datum zveřejnění: 21.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.