Stavební řemeslník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu od roku 1990 v oblasti žáruvzdorných vyzdívek a izolací pro průmyslové tepelné agregáty. Hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební řemeslník.

Náplň práce:

  • odborně vykonané šamotářské, zednické, torkretační a betonářské práce v souladu s projektovou dokumentací
  • vyzdívky provedené v souladu s typem agregátu, vhodnými materiály a technologickým postupem
  • provedené výdusky hořáků dle rozměru a sklonu
  • provedené bednění a šalování pro vyzdívky
  • práce provedená v požadovaném termínu, výkonu a kvalitě

Požadavky:

  • vyučen v oboru bílý zedník, zedník, obkladač, betonář s maturitou nebo bez
  • minimální praxe 3 roky
  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu – výjezdy na stavby

Nabízíme:

  • celoroční zaměstnání
  • progresivní platové podmínky
  • zázemí přední české společnosti v oboru žáruvzdorných vyzdívek
  • podporu odborného profesního rozvoje a růstu
  • týden dovolené navíc
  • rozvojové a odborné projekty
  • termín nástupu ihned nebo po dohodě
  • místo pracoviště: Po ČR a v zahraničí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3914879  Datum zveřejnění: 21.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.