Administrativa - brigáda - letecká přeprava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha - západ - Chrášťany
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, spediční a logistickou společnost, specializující se na námořní a letecké přepravy zboží do celého světa, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Administrativa - brigáda - letecká přeprava.

Náplň práce:

  • Vystavování faktur ve fakturačním systému - podle pokynů a vzorů, ekonomické znalosti fakturace nejsou nutné
  • Administrace faktur – evidence, zakládání, přehledy
  • Další operativní administrativní činnosti

Požadavky:

  • Běžná uživatelská znalost práce na PC
  • Student vyššího ročníku VŠ, VOŠ (SŠ pokud 18+)
  • Studium oborů doprava, logistika – výhodou
  • Zájem o obor a o budoucí uplatnění v oboru – výhodou
  • Znalost anglického jazyka podmínkou
  • Důraz na preciznost, systematičnost, pořádek
  • Numerická zběhlost, práce s čísly
  • Sociální přizpůsobivost, empatie a ochota ke spolupráci

Nabízíme:

  • Dohodu o provedení práce
  • Rozsah práce cca 10-15 hod týdně tj. cca 50 hod měsíčně
  • Obvykle 2-3 dny v týdnu (jen pracovní dny, v době od 8:00-16:30)
  • Ideálně dlouhodobý vztah – tj. nyní na prázdniny a potom budeme rádi pokračovat s tím, kdo bude mít zájem a solidní výkon
  • Při dlouhodobé spolupráci (vyčerpání hodin) přechod z DoPP na DoPČ
  • Platové ohodnocení 160 Kč/hod
  • Pro dobré a dlouhodobé brigádníky možnost trvalého pracovního poměru po skončení studia
  • Místo výkonu práce: Chrášťany

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3916463  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.