Manažer obchodního týmu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se od roku 1991 věnujeme návrhům a implementaci softwaru pro výpočetní analýzy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer obchodního týmu.

Náplň práce:

  • Zajištění přehledu o lokálních firmách působících v Česku a na Slovensku s cílem definovat potenciální zákazníky
  • Zodpovědnost za plánování a formulování strategií pro získávání a růst zákazníků a maximalizaci jejich investic pro společnost
  • Pomáhat rozvíjet a uzavírat obchodníkům obchodní případy převyšující dohodnutou částku
  • Definice pole působnosti jednotlivým obchodníkům
  • Rozvoj a péče o několik klíčových zákazníků
  • Zodpovědnost za dohled nad přidělenými příležitostmi jednotlivým obchodníkům v daném území a odpovědnost za prodejní cíle, jejich dosahování a prognóza realizací
  • Zpětná vazba obchodníkům, vyhodnocování jejich produktivity vč. zaměstnanecké podpory prodeje a poskytnutí návrhu na zlepšení
  • Koučovat a motivovat obchodníky v prodejních technikách
  • Pomoc s náborem nových obchodníků
  • Udržovat efektivní spolupráci v rámci vedoucích pracovníků pro zajištění správného nastavení komunikace a spolupracovat pro dosažení cílů společnosti

Minimální požadovaná kvalifikace:

  • Bakalářský titul v oboru podnikání, prodeje nebo marketingu nebo rovnocenné školení v oboru podnikání nebo řízení prodeje
  • 5 a více let zkušeností s prodejem špičkových technologií (ideálně v CAE/CAD nebo obdobné oblasti) s úspěšným záznamem o splnění nebo překročení prodejních cílů
  • Pokročilá znalost v softwarových aplikacích pro PC a kancelář, včetně CRM, Excel, Powerpoint, Word atd.
  • Výborné porozumění vědeckým nebo technickým softwarovým produktům/službám, cenovým/licenčním praktikám a konzultačním prodejním dovednostem
  • Vynikající řízení času, komunikace, rozhodování, vztahy s lidmi, prezentační a organizační dovednosti
  • Je vyžadován profesionální vzhled a prezentace
  • Ochota cestovat v rámci Česka a okolních států – minimálně 40 %

Preferovaná kvalifikace:

  • Zkušenost s prodejem PLM/CAE/CAD produktů
  • 2letá zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobil, notebook
  • Automobil ke služebním cestám
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Variabilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Moderní kanceláře u metra, Praha – Vyšehrad

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3917784  Datum zveřejnění: 29.5.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.