Obchodní zástupce stavební sortiment - Jihočeský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se již více než 20 let zaměřuje na distribuci materiálů pro komplexní realizaci stavby od základové desky až po střechu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce STAVEBNÍ SORTIMENT – Jihočeský kraj.

Náplň práce:

  • akvizice nových klientů
  • rozvoj obchodních vztahů u stávajících zákazníků
  • komplexní agenda obchodního případu (příprava předběžné cenové kalkulace, objednávka zboží, komunikace s dodavateli, zákazníky, případné řešení reklamací a související administrativní agenda)
  • odborně-poradenský servis pro naše zákazníky

Požadujeme:

  • přehled ve stavebním sortimentu podmínkou
  • obchodní potenciál
  • vysoká úroveň samostatnosti a zodpovědnosti za svou práci, rozhodnost
  • uživatelskou znalost práce s PC
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • organizační schopnosti, flexibilita
  • ŘP sk.B a chuť denně jezdit

Nabízíme:

  • smlouva na HPP, při oboustranné spokojenosti na dobu neurčitou
  • zajímavé platové podmínky
  • maximální volnost v organizaci práce
  • žádné reporty
  • flexibilní pracovní doba
  • plné pracovně-technické vybavení – samozřejmostí je automobil, telefon, notebook
  • volné víkendy, svátky i období mezi Vánocemi a Novým rokem
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj – pobočka v obci Jivno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3919525  Datum zveřejnění: 3.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.