Business Development Manager / Key Account Manager CZ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, specialistu v oblasti C-parts managementu a dodavatel spojovacích součástí do průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Business Development Manager / Key Account Manager CZ.

Pracovní náplň:

  • Péče o stávající KAM zákazníky a jejich dlouhodobý obchodní rozvoj
  • Řízení a koordinace obchodní, technické a marketingové podpory KAM zákazníkům
  • Akvizice potenciálních KAM zákazníků a verifikace nových obchodních příležitostí
  • Prezentace kompetencí v oblasti C-parts managementu s využitím sofistikovaných logistických systémů (outsourcing nákupně – logistických procesů zákazníka)
  • Příprava a prezentace projektových nabídek, aktivní účast v tendrech
  • Samostatné jednání na úrovni managementu firem (strategický nákup, logistika, výroba)
  • Spolupráce na přípravě a implementaci nových logistických projektů
  • Interní komunikace a spolupráce s obchodními týmy na lokální i globální úrovni společnosti
  • Analýza výsledků a obchodní reporting

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí mezinárodní firmy
  • Motivující mzdové ohodnocení dle plnění obchodních cílů
  • Působnost v ČR (možno i SR) s podporou lokálního i globálního týmu
  • Zázemí významné společnosti a stabilního zaměstnavatele
  • Kancelář v Praze, možnost práce formou „home office“
  • Služební auto i k soukromým účelům, nadstandardní technické vybavení
  • Firemní benefity (dovolená navíc, penzijní pojištění, stravenky, apod,)
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody

Požadujeme:

  • Ž/M – cílevědomou osobnost s proaktivním přístupem
  • Obchodní tah, cit pro příležitost a prokazatelné akvizičními úspěchy
  • Výborné obchodní, prezentační a vyjednávací schopnosti, potenciál dalšího rozvoje
  • Min. 3 roky praxe na seniorní obchodní pozici v průmyslových oborech
  • Praxi v dodavatelském řetězci C-dílů pro průmysl velkou výhodou
  • Schopnost spolupráce na mezinárodních projektech globálních zákazníků
  • VŠ vzdělání – obchod, logistika, technické obory
  • Časovou flexibilitu, ochotu cestovat, bydliště v ČR
  • Velmi dobrou znalost AJ (min. B2) – interní i externí komunikace na denní bázi

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3923679  Datum zveřejnění: 12.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.