Projektant silnic a dálnic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, projektovou a konzultační společnost zaměřující se na oblast dopravní infrastruktury, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Projektant silnic a dálnic.

Hledáme jak zkušené projektanty (Hlavní inženýry projektu, samostatné projektanty), tak i méně zkušené kandidáty – čerstvé absolventy či studenty posledních ročníků.

Náplň práce:

  • Tvorba projektové dokumentace pro dopravní stavby národního a nadnárodního významu
  • Samostatná projekční činnost dle úrovně vašich znalostí a zkušeností:
  • návrh a zpracování dílčí části projektu nebo zpracování menších samostatných projektů, psaní technických zpráv, výpočty, účast na jednáních, žádosti o vyjádření, zpracování podkladů pro rozpočty, kompletace projektů a další související práce.
  • Průzkum terénu pro zpracovávané projekty
  • Účast na stavbě v průběhu její realizace
  • Samostatná práce i spolupráce s kolegy
  • Rozsah práce lze přizpůsobit Vašim aktuálním zkušenostem

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/ SŠ vzdělání v oboru dopravní stavby
  • Odborné znalosti a zkušenosti odpovídající pozici a praxi
  • Schopnost pracovat v programech AutoCAD, MS Office, výhodou CIVIL 3D
  • Řidičský průkaz a ochotu příležitostně cestovat
  • Zájem o odborný růst a sebevzdělávání
  • Zodpovědnost, samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • Autorizace v oboru – výhodou
  • Znalost angličtiny (nebo jiného svět. jazyka) – výhodou
  • Chuť vést zakázky i malý kolektiv – výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a perspektivní české společnosti s 25letou tradicí
  • Přátelskou a neformální firemní kulturu
  • Práci na HPP/IČO
  • Možnost karierního růstu, podporu v osobním i profesním růstu
  • Možnost podílet se na projektech největších dopravních staveb v České republice a na Slovensku
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností a kvalifikace
  • Prostor pro seberealizaci, velkou míru svobody spojenou s odpovídající zodpovědností
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Týden rodičovského volna
  • 3 sick days
  • Flexibilitu pracovní doby s možností příležitostné práce z domova
  • Odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • 5.000 Kč ročně pro osobní rozvoj nebo odpočinek dle své potřeby
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Možnost poskytnutí půjčky
  • Kávu a nápoje na pracoviště zdarma
  • Lokalita: Brno (kanceláře s velmi dobrou dostupností MHD)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3924243  Datum zveřejnění: 15.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.