PHP Programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mladou společnost zaměřující se na vytváření a správu již fungujících e-shopů, hledáme vhodné kandidáty na pozici PHP Programátora.

Náplň práce:

  • Rozvoj, vývoj a správa 2-3 hlavních projektů v oblasti e-shopů pro významné klienty jako HUSKY CZ, Wild & Coco, Vetamix, KUR sport a další
  • Možnost implementace nových technologií a tím rozvoje technologického zázemí projektu

Požadujeme:

  • Zájem o problematiku e-commerce
  • Praxi na pozici PHP programátora

Technology stack:

  • PHP 7.1
  • Nette doplňujeme Kdyby a Symfony komponentami
  • PostgreSQL, Doctrine, občas využíváme Dibi
  • ElasticSearch pro vyhledávání, filtrování i zobrazování dat
  • RabbitMQ
  • Redis
  • Bitbucket (GIT) pro správu zdrojových kódů
  • Jenkins pro build aplikací
  • Gulp
  • Bower
  • Composer
  • Asana pro zadávání a správu úkolů
  • Slack pro interní komunikaci

Nabízíme:

  • Možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr i možnost spolupráce na živnostenský list
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Možnost home-office
  • Výborná dostupnost na vlak a MHD
  • V případě dojíždění možnost využití firemního bytu
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Slevy na sport a relax
  • Místo výkonu práce Praha 3

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3925917  Datum zveřejnění: 18.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.