Projektant - hlavní inženýr projektů - pozemní stavby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na projektování pozemních staveb – obytné objekty (nové i rekonstrukce), administrativní budovy, občanskou vybavenost (školy, školky), logistická a distribuční centra a areály, výrobní objekty, obchodní domy a centra, hledáme nové kolegy/ně na pozici „Projektant - hlavní inženýr projektu“.

Hledáme zkušené stavební inženýry, architekty, zkušené stavební techniky, autorizace není podmínkou.

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace
  • zajištění a příprava podkladů pro zpracovatele profesních částí projektu
  • vedení týmu spolupracovníků (10 – 20 lidí) při zpracování stavební části a profesních části projektu
  • kompletace stavební části projektu
  • koordinace stavební a profesních částí projektu

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC - MS Office
  • práce s CAD softwarem (AutoCAD, Revit, Bentley MicroStation/Powerdraft - zkušenosti a znalosti práce s některým z těchto softwarů)
  • komunikativnost, rozhodnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita
  • časová flexibilita
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti s výborným kolektivem
  • flexibilní pracovní doba při práci na plný úvazek
  • kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
  • plat dle získaných zkušeností a osobní bonusy na základě výsledků práce a hospodaření firmy (13. a 14. plat)
  • odpovídající platové ohodnocení s osobními bonusy na základě výsledků práce
  • školení v rámci osobního rozvoje (software, legislativa, kurzy anglického jazyka s rodilým mluvčím) podporované zaměstnavatelem
  • možnost občasného home-office (po řádném zapracování)
  • mobilní telefon, možnost služebního vozu i k soukromým účelům
  • sickdays
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Praha 9
  • nástup možný dle dohody

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3929327  Datum zveřejnění: 25.6.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.